Co nas wyróżnia?

Pomorska Platforma Pracy specjalizuje się w kompleksowej obsłudze związanej z zatrudnianiem pracowników zarówno z Polski, jak i z innych krajów. Nasze biuro mieści się w Gdańsku, ale wspieramy zarówno pracodawców, jak i pracowników w całym kraju.

Naszym celem jest przede wszystkim prosty i sprawny proces uzupełnienia braków kadrowych. Ułatwiamy pozyskiwanie specjalistów w swojej dziedzinie, zatrudniając pracowników różnych zawodów w krótkim czasie. Ponadto zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z zatrudnieniem pracowników.

Jaką usługę świadczymy?

Leasing pracowników, czyli wynajem pracowników – dokładnie takich, jakich potrzebuje pracodawca w danym momencie. Proponujemy leasing doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów w swoich dziedzinach. Nasza baza obejmuje pracowników z branży produkcyjnej, logistycznej czy też stoczniowej. W ramach wspomnianego leasingu pracowniczego przeprowadzamy również rekrutację pracowników. Kompleksowo pomagamy pracodawcy w doborze nowych osób na stanowiska pracy. Publikujemy oferty pracy, poszukujemy odpowiednich pracowników z naszej bazy, przeprowadzamy z nimi rozmowy rekrutacyjne, a także dopełniamy wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem.

Zachęcamy do kontaktu z Pomorską Platformą Pracy, gdzie oferujemy pomoc zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Nasze rozwiązania są w pełni dopasowane pod indywidualne potrzeby Klientów.

Jesteśmy firmą, która zapewnia realizację procesów z dziedziny usług HR w sposób efektywny i skuteczny. Naszym zadaniem jest zrozumienie potrzeb pracodawców i osób poszukujących pracy.

Nasze działania w sektorze HR nie ograniczają się jedynie do rekrutacji i selekcji personelu. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza oraz doświadczenia, pomagają nam w skutecznej realizacji wielu różnych projektów z dziedziny zasobów ludzkich.

Dlaczego właśnie my:

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych ekspertów z różnych dziedzin HR. Nasze doświadczenie to efekt sumiennej i wieloletniej pracy oraz zdobywania nowych umiejętności i wiedzy. Jesteśmy pasjonatami swojej pracy i każdego dnia staramy się dążyć do podniesienia swoich kompetencji.

INDYWIDUALNA OPIEKA KOORDYNATORA

Tym, co nas wyróżnia na rynku usług z branży HR, jest opieka Koordynatora nad każdym z powierzonych nam projektów. Wiemy jak ważny jest ciągły kontakt przy wzajemnej współpracy. Aby to ułatwić zapewniamy Ci pomoc naszych Koordynatorów. Są oni doradcami oraz ekspertami od najlepszych, dopasowanych do Twojego biznesu rozwiązań. Wspólnie chcemy zapracować na Twój sukces.

ZNAMY TWOJE POTRZEBY

Od wielu lat pracujemy na rynku usług HR. Dzięki temu zgromadziliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam na zrozumienie specyfiki biznesowej naszych Klientów. Nasze usługi zawsze dopasowujemy do Twoich potrzeb.

WSPIERAMY ROZWÓJ TWOJEJ FIRMY

Współpraca z nami pozwala zaoszczędzić czas, który możesz wykorzystać na poszerzenie wachlarza możliwości Twojej firmy. Powierzając nam opiekę nad sferą HR w Twojej firmie, skupisz się nad rozwojem pozostałych obszarów Twojego biznesu.

DOŚWIADCZENI PRACOWNICY

Zależy nam na tym, aby nasze wspólne działania przyniosły jak najwięcej korzyści. Jedną z nich są doświadczeni pracownicy. To oni stanowią klucz do Twojego sukcesu. Dla Ciebie najważniejszy jest efekt, a nasi pracownicy pomogą Ci go osiągnąć.

SATYSFAKCJA KLIENTÓW

Każdego dnia skupiamy się na tym, aby doskonalić nasze działania i usługi. Dążymy do tego, by ze wzrostem naszych umiejętności, wzrastała również wasza satysfakcja. Pozwól nam zbudować Twoje zadowolenie.

Nasi pracownicy:

Nasi Partnerzy: