Czym się wyróżniamy:

Oferujemy:

LEASING PRACOWNICZY

Należy do najpopularniejszych form świadczenia pracy tymczasowej. Polega na oddelegowaniu pracownika zatrudnionego w naszej firmie do świadczenia pracy na rzecz Klienta, zwanego pracodawcą użytkownikiem. W ramach tej usługi Pomorska Platforma Pracy Sp. z o.o. przejmuje proces rekrutacji i zatrudnienia pracowników, odpowiadając za wszelkie formalności związane z zatrudnieniem.

Nasi pracownicy:

To ludzie o wielu talentach i możliwościach. O każdego z nich staramy się troszczyć od momentu chęci współpracy z naszą firmą, po zakończenie pracy. Zdajemy sobie sprawę, ze biznes, który ma przynosić korzyści, to efekt pracy zaangażowanych pracowników.

 

Satysfakcja i dobre opinie wśród zatrudnionych przez nas osób, to najlepsza wizytówka podjętych przez nas działań. Osoby, którym pomagamy w znalezieniu odpowiedniej dla nich pracy, to mieszkańcy Polski oraz Europy Wschodniej. Każdego dnia staramy się pomóc im w aklimatyzacji w Polsce oraz dbamy o ich komfort za granicą.

Nasi Partnerzy:

Zaufaj nam, znajdziemy najlepszego kandydata:

Poszukujesz pracowników? Możemy pomóc. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie i każdego dnia rozmawiamy z Kandydatami, których doświadczenie i kompetencje mogą pomóc w realizacji celów Twojej firmy.

Chcemy być Twoim partnerem w branży HR. Jeśli chcesz zlecić nam realizację usług HR, wypełnij kilka poniższych pól, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu omówienia możliwości naszej współpracy.