Czym się wyróżniamy:

Oferujemy:

LEASING PRACOWNICZY

Należy do najpopularniejszych form świadczenia pracy tymczasowej. Polega na oddelegowaniu pracownika zatrudnionego w naszej firmie do świadczenia pracy na rzecz Klienta, zwanego pracodawcą użytkownikiem. W ramach tej usługi Pomorska Platforma Pracy Sp. z o.o. przejmuje proces rekrutacji i zatrudnienia pracowników, odpowiadając za wszelkie formalności związane z zatrudnieniem.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Utrzymujemy wieloletnią współpracę zarówno z pracownikami jak i Klientami z różnych branż. Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie rozwiązania dopasowane indywidualnie pod ich potrzeby (nieszablonowe). Skutecznie pozyskujemy pracowników z branży logistycznej, produkcyjnej, stoczniowej czy przemysłowej. Naszym celem jest dobranie fachowców, którzy spełnią wymagania Klienta. Wieloletnie doświadczenie przyczyniło się do tego, że dziś doskonale znamy rynek pracy, a przy tym posiadamy niezbędne narzędzia i wypracowane schematy działania.

W czym możemy pomóc?

Naszą ofertę kierujemy do pracodawców, którzy chcą zaoszczędzić czas i zmniejszyć koszty zatrudnienia czy administracji. Nasze usługa leasingu pracowniczego stanowi idealne rozwiązanie dla pracodawców, którzy borykają się z brakami pracowniczymi na różnych stanowiskach. W ramach tej usługi zapewniamy:

  • nabór pracowników – kompleksowo przeprowadzamy proces rekrutacji z uwzględnieniem wymagań pracodawcy. Na tej podstawie wybieramy kandydatów, którzy spełniają jego oczekiwania.
  • obsługę kadrowo-płacową oddelegowanych pracowników,
  • opiekę koordynatora, będącego osobą pierwszego kontaktu dla pracownika jak i Klienta.

Jeśli szukasz kompleksowych rozwiązań łączących ze sobą rekrutację oraz zatrudnienie, to nie mogłeś trafić lepiej! Pomorska Platforma Pracy we wszystkim Ci pomoże. Z nami bardzo szybko znajdziesz pracownika, który będzie odpowiadać wymaganiom stawianym przez Twoją firmę.

Nasi pracownicy:

To ludzie o wielu talentach i możliwościach. O każdego z nich staramy się troszczyć od momentu chęci współpracy z naszą firmą, po zakończenie pracy. Zdajemy sobie sprawę, ze biznes, który ma przynosić korzyści, to efekt pracy zaangażowanych pracowników.

 

Satysfakcja i dobre opinie wśród zatrudnionych przez nas osób, to najlepsza wizytówka podjętych przez nas działań. Osoby, którym pomagamy w znalezieniu odpowiedniej dla nich pracy, to mieszkańcy Polski oraz Europy Wschodniej. Każdego dnia staramy się pomóc im w aklimatyzacji w Polsce oraz dbamy o ich komfort za granicą.

Nasi Partnerzy:

Zaufaj nam, znajdziemy najlepszego kandydata:

Poszukujesz pracowników? Możemy pomóc. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie i każdego dnia rozmawiamy z Kandydatami, których doświadczenie i kompetencje mogą pomóc w realizacji celów Twojej firmy.

Chcemy być Twoim partnerem w branży HR. Jeśli chcesz zlecić nam realizację usług HR, wypełnij kilka poniższych pól, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w celu omówienia możliwości naszej współpracy.