Blog

proces rekrutacji pracowników

O czym pamiętać podczas procesu rekrutacji pracowników?

Zatrudnianie pracowników to skomplikowany proces, który wymaga dokładnego rozważenia implikacji prawnych, finansowych, językowych i kulturowych. W przypadku rekrutacji pracowników zagranicznych szczególnie ważne jest zapewnienie legalności ich pobytu i pracy w kraju. W niniejszym artykule omówimy aspekty prawne zatrudniania pracowników zagranicznych, kwestie językowe i kulturowe oraz konsekwencje finansowe zatrudniania pracowników z zagranicy.

Czytaj więcej »
rekrutacja pracowników

Rekrutacja pracowników – czy warto skorzystać z usług HR?

Bez wątpienia rekrutacja pracowników to kluczowy element każdej działalności gospodarczej. Aby zapewnić sobie sukces, przedsiębiorstwa muszą dokładnie przemyśleć i zaplanować proces rekrutacji. Usługa leasingu pracowniczego może okazać się doskonałym rozwiązaniem, gdyż zapewnia sprawny proces rekrutacji skutkujący zatrudnieniem najlepszych kandydatów.

Czytaj więcej »
leasing pracowniczy

Na czym polega leasing pracowniczy?

Na leasing pracowniczy decyduje się coraz więcej firm borykających się z brakami kadrowymi. Nie bez przyczyny – to rozwiązanie wiąże się z licznymi zaletami. W artykule wyjaśniamy, czym dokładnie jest usługa leasingu pracowniczego.

Czytaj więcej »