Pomorska Platforma Pracy Sp. z o.o.
Skuteczny HR z wieloletnią tradycją

Pomorska Platforma Pracy to jeden z głównych dostawców usług HR, wywodzący się z Trójmiasta.

Od wielu lat pomagamy i doradzamy naszym klientom w zakresie usług HR. Dzięki naszemu wsparciu kilka tysięcy osób rocznie znajduje pracę zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym.

Naszą dewizą jest rzetelność, sumienność i stałe podnoszenie jakości świadczonych przez nas usług. Zapewnimy Państwu sprawną obsługę i terminowość realizacji zleceń.

Nasi Klienci są naszymi partnerami.

Dla:

DLA PRACOWNIKA

Chcesz znaleźć lepiej płatną pracę? Masz już dosyć rutyny w swoim dotychczasowym miejscu pracy i szukasz nowych wyzwań? Dopiero rozpoczynasz swoją drogę zawodową? Każdy z nas w pewnym momencie swojego życia poszukuje lub planuje zmienić pracę. Wiemy, jak jest to ważne. Co jednak bardziej istotne, wiemy jak Ci pomóc!

DLA PRACODAWCY

Zespół Pomorskiej Platformy Pracy tworzy grono specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach, z wiedzą teoretyczną, ugruntowaną wieloletnim doświadczeniem. Na co dzień pomagamy firmom takim jak Twoja, dostarczając odpowiadające im potrzebom rozwiązania. Pracuj z Najlepszymi!

Czym się wyróżniamy:

INDYWIDUALNA OPIEKA KOORDYNATORA PROJEKTU

Każdy z naszych Partnerów otrzymuje Koordynatora dedykowanego do projektu z zakresu HR. Zapewnia to ciągły kontakt pomiędzy Klientem, a naszą firmą. Każdy z Koordynatorów dba o perfekcyjne zrealizowanie powierzonych zadań.

INDYWIDUALNA OPIEKA KOORDYNATORA PROJEKTU

ZOBACZ WIĘCEJ...

ZNAMY TWOJE
POTRZEBY

Od ponad 40 lat pracujemy na rynku usług HR. Zgromadzone doświadczenie pozwoliło nam na solidne zrozumienie specyfiki biznesowej firm w różnych dziedzinach, tym samym pomagając nam skutecznie zaspokajać ich potrzeby.

ZNAMY TWOJE
POTRZEBY

ZOBACZ WIĘCEJ...

SATYSFAKCJA KLIENTÓW I PRACOWNIKÓW

Naszym priorytetem jest rzetelne wykonywanie powierzonych nam zadań. Skupiamy się na zadowoleniu Klientów, ale kładziemy również ogromny nacisk na dobre opinie naszych pracowników. Rozumiemy, że wartością każdego biznesu, są ludzie, którzy go tworzą.

SATYSFAKCJA KLIENTÓW I PRACOWNIKÓW

ZOBACZ WIĘCEJ...

Oferujemy:

REKRUTACJA EKSPRESOWA

Umożliwia szybkie znalezienie odpowiedniego pracownika bez konieczności zamieszczania ogłoszenia o prasowego. Dotyczy wyłącznie...

REKRUTACJA EKSPRESOWA

CZYTAJ WIĘCEJ...

REKRUTACJA KOMPLEKSOWA

Jest to pełna selekcja Kandydatów, oparta o ogłoszenie rekrutacyjne i bazy danych. Kandydaci zostają dokładnie sprawdzeni, podczas rozmowy...

REKRUTACJA KOMPLEKSOWA

CZYTAJ WIĘCEJ...

LEASING PRACOWNICZY

Należy do najpopularniejszych form świadczenia pracy tymczasowej. Polega na oddelegowaniu pracownika zatrudnionego w...

LEASING PRACOWNICZY

CZYTAJ WIĘCEJ...

PRACOWNIK NA PRÓBĘ / TRY&HIRE

Pośredni wariant pomiędzy rekrutacją, a pracą tymczasową. Pozwala na sprawdzenie i ocenę stopnia dopasowania przyszłego pracownika...

PRACOWNIK NA PRÓBĘ / TRY&HIRE

CZYTAJ WIĘCEJ...

Nasi pracownicy:

To ludzie o wielu talentach i możliwościach. O każdego z nich staramy się troszczyć od momentu chęci współpracy z naszą firmą, po zakończenie pracy. Zdajemy sobie sprawę, ze biznes, który ma przynosić korzyści, to efekt pracy zaangażowanych pracowników.

Satysfakcja i dobre opinie wśród zatrudnionych przez nas osób, to najlepsza wizytówka podjętych przez nas działań. Osoby, którym pomagamy w znalezieniu odpowiedniej dla nich pracy, to mieszkańcy Polski oraz Europy Wschodniej. Każdego dnia staramy się pomóc im w aklimatyzacji w Polsce oraz dbamy o ich komfort za granicą.

Jesteśmy zwolennikami burzenia barier, dlatego każda z zatrudnionych przez nas osób, może liczyć na wsparcie Koordynatorów Projektu oraz naszych pracowników administracyjnych.s

Nasi Klienci: