Dla pracownika

Jesteśmy tu po to, aby ułatwić Ci poszukiwania pracy. Wykorzystując profesjonalne narzędzia, znajdziemy dla Ciebie kolejne stanowisko, niezależnie od tego, jakie masz zainteresowania i kwalifikacje.

Nasi eksperci zawsze pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę pracy, która usatysfakcjonuje Cię, pod względem warunków finansowych, godzinowych i możliwości rozwoju.

Na początek wystarczy, że zapoznasz się z naszymi ofertami.

W czym pomożemy?

Jako Pomorska Platforma Pracy oferujemy pracownikom z Polski, jak i również z innych krajów, możliwość znalezienia:

  • zatrudnienia – profesjonalnie zajmiemy się dopełnieniem niezbędnych formalności, a także zadbamy o to, aby zintegrować pracownika w nowym miejscu pracy.

W trakcie współpracy zapewniamy nieustanne wsparcie koordynatora nad pracownikiem oddelegowanym do pracodawcy. Jego rolą jest zapewnienie wsparcia pracownikowi we wszelkich kwestiach związanych z zatrudnieniem oraz kontakt z Klientem.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Stawiamy na długotrwałą współpracę. Działamy na rynku aktywnie od wielu lat, dlatego możemy pochwalić się wypracowanymi, skutecznymi schematami działania.

Jako specjaliści dokładnie weryfikujemy potrzeby naszych Klientów, ich możliwości oraz cele, aby następnie móc zaproponować ofertę pracy, która spełni oczekiwania przyszłych pracowników. Dbamy przy tym o komfort naszych Klientów oraz zadowolenie na każdym etapie rekrutacji. Współpracujemy wyłącznie z rzetelnymi pracodawcami, aby móc zaoferować sprawdzone oferty pracy. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, ma się pewność, że kompleksowo pomożemy w znalezieniu pracy!

Pomorska Platforma Pracy to miejsce, w którym pracują wykwalifikowani eksperci z różnych dziedzin HR. Zapraszamy do zapoznania się z usługą, którą oferujemy w ramach zatrudniania pracowników.

Wybrane oferty pracy:

Wyślij swoje CV